• MŠ - Začiatok školského roka 2019/2020

10.09.2019 13:33
      Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt začiatok školského roka

Vitajte všetci, veľkí aj maličkí!

Tešíme sa na Vaše usmiate tváričky!

Dňa 02.09.2019 (v pondelok) ožila naša materská škola deťmi. Po dvojmesačných prázdninách sa vrátili deti, kde budú opäť tráviť v našej škôlkárkej rodine svoj čas a výchovno - vzdelávací proces. Do tried prichádzali s úsmevom, niektorí aj plačlivo, ale všetci s nadšením a plní očakávania, čo ich tam čaká.

Naša materská škola sa rozrástla o ďalšiu tretiu triedu. O ich krásne dni v materskej škole sa bude starať skúsený pedagogický kolektív.

Príjemný školský rok!

Oznam

11.02.2019 10:07

"Dínom, dánom, hraj muzika hraj, dínom, dánom, dám ti chleba kraj. Fašiangy sa krátia, viac sa nenavrátia, staré dievky plačú, že sa nevyskáču. Hraj, Janíčko, hraj, dám ti chleba kraj, aj do basy dva groše a pritom sa zatočme."
      Oznamujeme rodičom a deťom, že dňa 15.02.2019 sa uskutoční v našej škole karneval. Prineste si sebou pekné masky a samozrejme aj dobrú náladu.

• Oznam - MŠ

27.12.2018 17:50
      Oznamujeme rodičom, že v čase od 27.12.2018 do 07.01.2019 nebude prevádzka MŠ.
      Začiatok prevádzky bude 08.01.2019 (t. j. utorok).

MŠ - Vianočná pekáreň

27.12.2018 17:45
      Po návšteve Mikuláša čakala deti v MŠ ďalšia milá a zábavná udalosť. Jedáleň našich škôlkárov sa premenila na vianočnú pekáreň.
      Kedže sa blížia Vianočné sviatky, tak ako naše mamičky aj detičky v škôlke spolu s učiteľkami sa pustili do pečenia medovníkov. Každý rok sa deti na túto činnosť veľmi tešia, lebo vedia, že im zvestí príchod Vianoc.
      Porozprávali sa o prichádzajúcich sviatkoch i o pečení medovníkov. Mohli sa teda pustiť do roboty. Cesto si vyvaľkali a usilovné pršteky sa predbiehali vo vykrajovaní rôznych tvarov. Aj teta kuchárka im pomohla a do zlata upiekla medovníky. Všetky deti vyrábali medovníky s veľkou láskou a vložili do nich kus svojho srdiečka, lebo vedeli, že ich podarujú svojim najbližším.
      Ďakujeme mamičkám p. Nendzovej, p. V. Šomjákovej, p. T. Majnej, p. Repkovej a p. Pellovej za chutné cestá. Boli naozaj chutné, sladučké, ale hlavne originálne.

MŠ - Štedrý dedko Mikuláš

10.12.2018 19:44

Po roku k nám opäť zavítal sv. Mikuláš, ktorý dokáže v tomto predvianočnom období vyčariť úsmev a dojatie nielen na tvárach detí, ale priznajme si, že aj na tvárach nás, dospelých. Štedrý dedko Mikuláš svojimi darmi potešil naše milé detičky. Deti mu za odmenu zaspievali piesne, zarecitovali mikulášske básničky. Radosť detí a milé úsmevy potešili sv. Mikuláša. Sľúbil, že k nám určite príde aj na budúci rok.