Navigácia

 • 14. 3. 2018 Riaditeľ Základnej školy s materskou školou v Kamenici oznamuje rodičom,
  že v súlade s § 59 č.. 245 / 2008 Z.z. a v súlade s § 3 vyhlášky MŠ SR č. 36 / 2OO8 Z.z.
  o materskej škole v znení vyhlášky s § č. 308 / 2009 Z.z. prijíma žiadosti o prijatie deti na predprimárne vzdelávanie v dňoch
                            
                                     od  02 . mája 2018  do 31. mája 2018

  Žiadosť o prijatie dieťaťa na preprimárne vzdelávania si môžete vyzdvihnúť v uvedených dňoch v budove MŠ.

  Prednostne budú prijaté :
   - deti, ktoré dovršili piaty rok veku,
   - deti s odloženou povinnou školskou dochádzkou.


                                                                                PaedDr. Martin Halčišák
                                                                       .........................................................
                                                                               riaditeľľ ZŠ s MŠ v Kamenici
                                                       Zobraziť zdrojový obrázok
 • Zlaté kuriatko

  22. 2. 2018

  Divadelné predstavenia sú pre našich žiakov veľmi obľúbenou formou zábavy aj oddychu. Vo štvrtok  22.2.2018 našu Základnú školu s materskou školou navštívili profesionálni herci Divadla J. Záborského z Prešova, ktorí sa predviedli s predstavením - Zlaté kuriatko. Príbeh zlatého kuriatka bol veľmi poučný. Hovoril o tom, že vo výchove nie sú dôležité zákazy a pravidlá, ale je to priateľský prístup, milé slovo a hlavne dobré srdce. Naši žiaci si výchovu zlatého kuriatka s radosťou pozreli a hercov odmenili silným potleskom.

  Mgr. Lucia Omastová

 • ZŠ - Sánkovačka

  13. 2. 2018

  Dobré poveternostné podmienky nám v dňoch 13.2.2018, 16.2.2018 a 20.2.2018 umožnili plniť vzdelávací obsah predmetu Telesná výchova a Telesná a športová výchova na zasneženom svahu. Nachystané sánky, boby, klzáky nám pomohli pri zvládaní aktivity v prírode, sezónnej činnosti - sánkovačke.

  Mgr. Stanislav Gladiš

 • ZŠ - Karneval

  9. 2. 2018

  Fašiangy sú symbolom veselosti, zábavy a hlavne obdobím rôznych bálov, plesov či maškarných karnevalov. Ukončenie tohto fašiangového obdobia sme aj tento rok na našej škole oslávili tradične – karnevalom. V piatok 9.2.2018 sa rozcvičovňa našej školy premenila na miestnosť plnú krásnych princezien, víl, tanečníc, čarodejníc, no nechýbali ani rôzne strašidlá ako múmie, čertíci, zbojníci a kopec iných zaujímavých masiek. Naši žiaci si tento rok pri príprave masiek naozaj dali záležať a za nimi nezaostávali ani učitelia. Tí hneď v úvode zahrali krátke divadielko, ktorým privítali žiakov a zároveň otvorili tohtoročný karneval. Po ňom nasledovalo predstavovanie masiek, rôzne súťaže a tanečná zábava, počas ktorej sa žiaci veselo zabávali a dosýta vybláznili.

  Mgr. Lucia Omastová

 • 14. školský ples

  3. 2. 2018

  Už štrnásty rok sa rodičia, učitelia a priatelia školy zabávali na školskom plese. Tento rok sa ples konal 3. februára 2018 v priestoroch reštaurácie IMPÉRIO. Hostí čakal na začiatku uvítací drink a každá dáma na plese dostala krásny darček – dreveného anjelika. V kultúrnom programe sa predstavili naši žiaci ľudovými piesňami a moderným tancom. O príjemnú hudobnú atmosféru a tanečnú zábavu sa postarala hudobná skupina Ružový panter. Zdá sa, že sa všetci dobre zabavili a ples bol úspešný. Chceme sa poďakovať všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom prispeli k úspešnej organizácii plesu.

  Mgr. Terézia Prevužňáková

 • Šikovné ruky

  Do galérie Šikovné ruky boli pridané fotografie.

 • Šaliansky Maťko

  24. 1. 2018

  V priestoroch ZŠ Hviezdoslavova 1 v Lipanoch  sa  24. januára konal 25. ročník súťaže v prednese slovenskej povesti – Šaliansky Maťko J. C. Hronského za okres Sabinov. Našu školu reprezentovala Alica Haviarová s povesťou o láske medzi Helenkou a mladým hradným pánom hradu Kamenica.

  Mgr. Terézia Prevužňáková

 • ŠKD - Maľovanie na tvár

  Do galérie ŠKD - Maľovanie na tvár boli pridané fotografie.

 • Stavanie mini snehuliakov v ŠKD

  Do galérie Stavanie mini snehuliakov boli pridané fotografie.

 • ŠKD - Mikulášske všeličo spojené s burzou hračiek

  Do galérie ŠKD - Mikulášske všelič spojené s burzou hračiek boli pridané fotografie.

 • Vianoce

  19. 12. 2017

  V duchu osláv narodenia Ježiška sa v utorok 19. decembra 2017 uskutočnila vianočná akadémia, ktorú pripravili žiaci základnej a materskej školy pod vedením všetkých vyučujúcich. Krásne vianočné ľudové koledy a vinše, scénky a tance si v kultúrnom dome prišli pozrieť rodičia, starí rodičia a všetci priatelia našej školy, aby sa v tom predvianočnom zhone na chvíľu zastavili a vychutnali si čaro blížiacich sa vianočných sviatkov.

  Mgr. Terézia Prevužňáková

 • MŠ - Vianoce 2017

  Do galérie MŠ - Vianoce 2017 boli pridané fotografie.

 • iBobor

  7. 11. 2017

  V tomto školskom roku 2017/2018 sa už do 11. ročníka online súťaže iBobor zapojilo 74 216 žiakov z 992 škôl. V kategóriách Drobci a Bobríci si sily merali aj žiaci 2., 3. a 4. ročníka našej školy. Hlavným cieľom tejto súťaže je podporiť záujem o informačné a komunikačné technológie (IKT) u všetkých žiakov, iniciovať v nich využívanie IKT, posmeliť ich v intenzívnejšom a kreatívnejšom používaní moderných technológií pri učení sa. Symbolom súťaže sa stal usilovný, inteligentný a čulý bobor.

  Viac na: http://ibobor.sk/vyhodnotenie2017.php

  Drobci: http://ibobor.sk/vyhodnotenie2017.php#dro

  Bobríci: http://ibobor.sk/vyhodnotenie2017.php#bob

  Mgr. Stanislav Gladiš

 • 24. 10. 2017

  Jeseň je dar –  zúročí celoročnú námahu a v živote prinesie múdrosť, pokoj a vyrovnanejší pohľad na svet. Jeseň vytvára umelecké diela, ktoré sú ako krásna paleta. Takýmto krásnym umeleckým dielom je aj človek v svojej jeseni. Tvaroval a formoval ho majster život skúškami, radosťami, ale aj problémami a starosťami.

  24. októbra 2017 sme pozvali všetkých starých rodičov do rozcvičovne našej školy, aby sme im spríjemnili toto jesenné popoludnie. Žiaci ZŠ si pre nich pripravili zaujímavý kultúrny program, v ktorom odzneli krásne básničky, pesničky, scénky a tiež tance. Po skončení kultúrneho programu sa babky a dedkovia mohli ponúknuť kávičkou či teplým čajíkom, pochutnať si na sladkých dobrotách a popritom možno aj pospomínať na časy, keď ešte boli mladí.

  Mgr. Terézia Prevužňáková

 • Didaktické hry v prírode

  29. 9. 2017

  Teplé slnečné lúče babieho leta nás vylákali 29. septembra 2017 do prírody. Didaktické hry v prírode vytvárajú u žiakov pozitívny vzťah k prírode, učia sa orientovať a bezpečne pohybovať v neznámom teréne. Prváci a druháci sa vybrali k Agrofarme pešo a ich starší spolužiaci absolvovali trasu na bicykloch. Po krátkom oddychu sme sa najviac tešili na desiatu – opekačku.

  Mgr. Terézia Prevužňáková

 • Otvorenie školského roka 2017/2018

  Slávnostné otvorenie školského roka 2017/2018 sa uskutoční 4.9.2017 o 8:00 hod. na školskom dvore.

 • 27. 6. 2017

  Do galérie ZŠ - Rozlúčka štvrtákov boli pridané fotografie.

 • 26. 5. 2017

  Do galérie ZŠ - Zdravotnícka súťaž boli pridané fotografie.

 • 28. 6. 2017

  Do galérie ZŠ - Druháci v Košiciach boli pridané fotografie.

 • 22. 6. 2017

  Do galérie ZŠ - Bojnice (školský výlet) boli pridané fotografie.

strana:

Novinky

Kontakt

 • Základná škola s materskou školou Kamenica
  Kamenica 645
 • 051/4573123

Fotogaléria