• MŠ - Viacboj - 21. ročník

• Dňa 18. mája 2022 sa konali preteky vo Viacboji všestrannosti detí predškolského veku v športovej hale v Lipanoch. Deti súťažili v troch disciplínach – beh na 20m, skok do diaľky z miesta a hod loptou z miesta.

Našu MŠ reprezentovali:

D1 mladšie dievčatá:   Šarlotka Dzuríková

D2 staršie dievčatá:     Ninka Nendzová

CH1 mladší chlapci:      Dominik Ševčovič

CH2 starší chlapci:        Lucas Andraščík

Snahou a obetavými výkonmi sa naším deťom podarilo získať v celkovom bodovaní v okresnej súťaži 1. a 3. miesto. Za jednotlivcov Ninka Nendzová v kategórii starších dievčat získala 1. miesto. V kategórii starších chlapcov získal 3. miesto Lucas Andraščík. Každá MŠ aj jednotlivec si odniesli vecné ceny, medailu a diplom. Všetkým výhercom blahoželáme.

Bc. Slavka Andraščíková

• MŠ - Meduška 2022

• Naša Materská škola sa dnes zúčastnila Regionálnej prehliadky v prednese poézie a prózy pod názvom Meduška, ktorá sa uskutočnila v mestskej galérii v Lipanoch. So smelým a výrazným prednesom básničky „Ovečka“ nás reprezentovala naša škôlkarka Nelka Andraščíková. Za odvážny a pekný prednes bola odmenená diplomom, knihou a sladkým balíčkom.

Mgr. Omastová Lucia

• Maľované Slovensko

• Pomôž našej škole vyhrať výpočtovú techniku od Lidla!

Aj vďaka vášmu hlasu môžeme vybaviť našu školu modernými notebookmi i desktopmi, monitormi i kamerami a ďalšou technikou v hodnote až 15 000 eur! Stačí nakupovať v Lidli a zbierať balíčky nálepiek „Slovenskô ako maľované“. Vo vnútri nájdete kartičku s hlasovacím kódom, s ktorým môžete od 2. mája do 30. júna 2022 zabojovať za našu školu na stránke malovaneslovensko.sk.

Ďakujeme za každý hlas!