• MŠ - Sláviček 2022

• Ľudová hudba a  spev ľudových piesní je dedičstvo z  generácie na generáciu. Láske k ľudovej hudbe a ľudovému spevu učíme deti odmalička. V rámci oživovania ľudových tradícii a  zvykov sme sa dnes zúčastnili prehliadky v  speve ľudových piesní – Sláviček 2022. Svoj talent predviedla naša šikovná škôlkarka Ninka Nendzová. Všetky spevácke výkony boli odmenené potleskom, diplomom aj darčekom.

Mgr. Omastová Lucia

• Medzinárodný deň florbalu

• Šport spája a pekné gesto nás robí lepšími. Preto sa aj žiaci našej školy počas hodiny telesnej a športovej výchovy pripojili k dievčatám a chlapcom, ktorí majú radi nielen florbal, ale akýkoľvek šport či pohybovú aktivitu, pri ktorej sa môžu zabaviť, vyšantiť a príjemne stráviť čas so svojimi kamarátmi.