• Mesiac úcty k starším

• 05.11.2016 13:21
      • V našom kalendári sa obkavil mesiac Október. Tento mesiac, je mesiacom úcty k starším. Počas celého mesiaca sme deti viedli k tomu, aby si vážili starších ľudí, babičky a dedkov.To sú oni, ktorí nám často pomáhajú, keď rodičia musia ísť do práce, alebo práve nemajú na nás čas. Babka a dedko si pre svoje vnúčatá nájdu čas stále a dokážu sa hrať s nami dlhé a dlhé hodiny. Tiež sme deti učii, že by mali všetkým starším ľuďom pozdraviť. Ďalšou témou bolo:  "Denne urob dobrý skutok sarším ľuďom".
        Vyvrcholilo to 27.11.2016, vystúpením pre babky a dedkov, ktoré sme sme pre nich pripravili. Pochutnali si na dobrých koláčikoch, čajíku a kávičke.
        Chceme sa poďakovať týmto mamičkám, ktoré prispeli k tejto oslave: p. Pavlinská Anna,
        p. Andraščíková Monika, p. Pinková Zuzana, p.Mgr. Piskurová Zuzana, p. Kyjovská Monika,
        p. Hudáková Anna, p. Bc. Andraščíková Kamila, p. Andrašková Monika, P. Mgr. Urdová Júlia.
        Chceli by sme sa týmto mamičkám poďakovať pri organizovaní osláv pre starých rodičov,p.Mgr. Pačanovej Kataríny a tak isto aj personálu našej  mateskej školy.