• Meduška

• 10.04.2016 17:54
      • Ráno 6.04. 2016 som sa zobudila plná očakávania, lebo som mala ísť do Lipian recitovať básničku na súťaž. Vedela som, že tam bude veľa deti z celého okolia a všetci budú prednášať básne veľmi pekne. Prišli sme do Lipian do mestskej galérie. Najprv nás privítala p. uč. Sedláková. Meduška, podľa ktorej je celá súťaž pomenovaná, predviedla krátku scénku a potom sme začali vystupovať. Išlo to rýchlo. Každý prednášal básničku a my sme mu tlieskali.
        V závere podujatia boli všetky deti ocenené, ba dokonca sme mali aj krátke občerstvenie.Babka, ktorá bola so mnou, prišla sa pozrieť ako viem recitovať, mne a pani učiteľke povedala, že detičky boli veľmi zlaté a ešte dokonca nič také nevidela. Prednášal nám aj skutočný básnik svoje básne, ktoré sám napísal.Mala som skutočnú radosť, že so to dokázala a mali zo mňa radosť rodičia, sta rí rodičia a aj pani učiteľky.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt deti knihy kreslené