• Deň materských škôl na Slovensku

• 09.11.2016 12:52
      • Bol 4. november, Deň materských škôl na Slovensku. Pani učiteľky pre nás pripravili veľa aktivít, na ktoré sme sa veľmi rešili.
        Hneď zrána sme išli do telocvične, zacvičili sme si a potom sme mali súťaž v chytaní rybičiek. Hoci sme nemali vodu, súťaž sa nám veľmi páčila, chytali sme rybky ako naozajstní rybári.
        Potom sme si urobili mostík cez rieku a prechádzali sme opatrne po ňom, aby sme nespadli do vody.
        Ďalšou aktivitou, bolo zhotovenie dúhy na školskom dvore. Prečo práve dúhy? Lebo dúha je pekná a máme ju celá škôlka radi.
        Nakoniec sme nafúkali balóny a šli sme na kopec. Vypustili sme balóny do výšky a povedali sme si, že to sú "balóny šťastia".
        Deň materských škôl sme prežili veľmi aktívne a tvorivo a už sa tešíme na ďalší ročník, ktorý sa uskutoční o rok.