Navigácia

Kontakt

 • Základná škola s materskou školou Kamenica
  Kamenica 645
 • 051/4573123

Nedeľa 25. 2. 2018

Kalendár

Statistics

Počet návštev: 642578

Novinky

 • 22. 2. 2018

  Divadelné predstavenia sú pre našich žiakov veľmi obľúbenou formou zábavy aj oddychu. Vo štvrtok 22.2.2018 našu Základnú školu s materskou školou navštívili profesionálni herci Divadla J. Záborského z Prešova, ktorí sa predviedli s predstavením - Zlaté kuriatko. Príbeh zlatého kuriatka bol veľmi poučný. Hovoril o tom, že vo výchove nie sú dôležité zákazy a pravidlá, ale je to priateľský prístup, milé slovo a hlavne dobré srdce. Naši žiaci si výchovu zlatého kuriatka s radosťou pozreli a hercov odmenili silným potleskom.

 • 13. 2. 2018

  Dobré poveternostné podmienky nám v dňoch 13.2.2018, 16.2.2018 a 20.2.2018 umožnili plniť vzdelávací obsah predmetu Telesná výchova a Telesná a športová výchova na zasneženom svahu. Nachystané sánky, boby, klzáky nám pomohli pri zvládaní aktivity v prírode, sezónnej činnosti - sánkovačke.

  Mgr. Stanislav Gladiš

 • 9. 2. 2018

  Fašiangy sú symbolom veselosti, zábavy a hlavne obdobím rôznych bálov, plesov či maškarných karnevalov. Ukončenie tohto fašiangového obdobia sme aj tento rok na našej škole oslávili tradične – karnevalom. V piatok 9.2.2018 sa rozcvičovňa našej školy premenila na miestnosť plnú krásnych princezien, víl, tanečníc, čarodejníc, no nechýbali ani rôzne strašidlá ako múmie, čertíci, zbojníci a kopec iných zaujímavých masiek. Naši žiaci si tento rok pri príprave masiek naozaj dali záležať a za nimi nezaostávali ani učitelia. Tí hneď v úvode zahrali krátke divadielko, ktorým privítali žiakov a zároveň otvorili tohtoročný karneval. Po ňom nasledovalo predstavovanie masiek, rôzne súťaže a tanečná zábava, počas ktorej sa žiaci veselo zabávali a dosýta vybláznili.

 • 3. 2. 2018

  Už štrnásty rok sa rodičia, učitelia a priatelia školy zabávali na školskom plese. Tento rok sa ples konal 3. februára 2018 v priestoroch reštaurácie IMPÉRIO. Hostí čakal na začiatku uvítací drink a každá dáma na plese dostala krásny darček – dreveného anjelika. V kultúrnom programe sa predstavili naši žiaci ľudovými piesňami a moderným tancom. O príjemnú hudobnú atmosféru a tanečnú zábavu sa postarala hudobná skupina Ružový panter. Zdá sa, že sa všetci dobre zabavili a ples bol úspešný. Chceme sa poďakovať všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom prispeli k úspešnej organizácii plesu.

 • Do galérie Šikovné ruky boli pridané fotografie.

 • 24. 1. 2018

  V priestoroch ZŠ Hviezdoslavova 1 v Lipanoch sa 24. januára konal 25. ročník súťaže v prednese slovenskej povesti – Šaliansky Maťko J. C. Hronského za okres Sabinov. Našu školu reprezentovala Alica Haviarová s povesťou o láske medzi Helenkou a mladým hradným pánom hradu Kamenica.

  Mgr. Terézia Prevužňáková

 • Do galérie ŠKD - Maľovanie na tvár boli pridané fotografie.

 • Do galérie Stavanie mini snehuliakov boli pridané fotografie.

 • 19. 12. 2017

  V duchu osláv narodenia Ježiška sa v utorok 19. decembra 2017 uskutočnila vianočná akadémia, ktorú pripravili žiaci základnej a materskej školy pod vedením všetkých vyučujúcich. Krásne vianočné ľudové koledy a vinše, scénky a tance si v kultúrnom dome prišli pozrieť rodičia, starí rodičia a všetci priatelia našej školy, aby sa v tom predvianočnom zhone na chvíľu zastavili a vychutnali si čaro blížiacich sa vianočných sviatkov.

  Mgr. Terézia Prevužňáková

Novinky

Kontakt

 • Základná škola s materskou školou Kamenica
  Kamenica 645
 • 051/4573123

Fotogaléria